Clicky

Перевірка проксі

Оновлено 3 months ago від Igor Vilinchuk

Статті за темою

За нашими даними більшість проблем із браузерними профілями пов'язані з непрацюючими проксі. Як визначити, з чим пов'язана проблема: з проксі провайдером або з Multilogin? Для цього потрібно протестувати проксі. Чим раніше ви визначите джерело проблеми, тим швидше зможете продовжити роботу.

У цій статті ви дізнаєтеся про два способи перевірки проксі.

Перевірка в Multilogin

  1. Відкрийте налаштування профілю.
  2. Перейдіть у розділ "Проксі" і натисніть "Перевірити проксі".
    1. Повідомлення "Перевірка підключення здійснена" означає, що застосунок успішно під'єднався до проксі — якщо при цьому профіль не відкривається, зверніться в нашу підтримку.
    2. Повідомлення "Перевірка підключення не здійснена" означає, що застосунку не вдалося під'єднатися до проксі - найчастіше це відбувається, якщо проксі не працює.

Перевірка у звичайному браузері

Використовуйте прикріплені посилання для тесту проксі в Firefox і Chrome, а також в налаштуваннях ОС для Windows та Mac.

  • Якщо проксі не працює у звичайному браузері, зверніться до свого проксі провайдера.
  • Якщо проксі працює у звичайному браузері, вам потрібно вручну заповнити IP-залежні дані (Часовий пояс, Геолокацію і WebRTC) згідно цієї інструкції.
Зверніть увагу: якщо проксі не працює у звичайних браузерах Chrome або Firefox, він не працюватиме в Multilogin. Ваш проксі провайдер запропонує відповідне рішення, наприклад, підбере інший проксі, відредагує налаштування або виправить проблему на сервері.


Наші новини, корисні статті та поради ви неодмінно знайдете тут


Вам вдалося вирішити проблему?