Clicky

Усунення проблем

Оновлено 2 weeks ago від Yelena

Помилка підключення агента

Давайте детально розглянемо кожен крок підключення агента.

  1. Завантажте агент для своєї ОС. Якщо ви використовуєте Mac, переконайтеся, що у вас macOS 12 (Monterey) або новіша версія.
  2. Запустіть завантажений файл і дотримуйтесь інструкцій для завершення встановлення.
  3. Натисніть «Подключить агент» і зачекайте: Multilogin має завантажити всі компоненти та встановити з'єднання (час очікування може бути більшим за низької швидкості з'єднання).

Виникла помилка підключення агента? Не хвилюйтеся: таке можливо, якщо у вашого антивірусу або брандмауера занадто високий рівень захисту. Зверніть увагу: наш агент - підписаний і сертифікований застосунок, він абсолютно безпечний.

Спробуйте вимкнути антивірус і/або брандмауер і повторити кроки вище. Пізніше ви зможете внести агент до списку дозволених програм. Якщо проблема не зникла, будь ласка, напишіть у підтримку, і ми вирішимо її разом.

Помилка підключення до проксі

Спочатку перевірте статус агента в правому верхньому кутку екрана: він має бути підключений.

Потім перевірте проксі: перейдіть у розділ «Локация и прокси» в налаштуваннях профілю і натисніть «Проверить прокси». «Ошибка подключения» означає, що Multilogin не може підключитися до проксі-сервера. Зазвичай це відбувається, якщо проксі не працює. Переконатися в цьому можна, перевіривши проксі у звичайному браузері.

Якщо проксі не працює у звичайному браузері, зверніться до свого проксі провайдера.Наші новини, корисні статті та поради ви неодмінно знайдете тут


Вам вдалося вирішити проблему?