Clicky

Криптовалютні платежі

Оновлено 2 months ago від Yelena

Статті за темою
Управління рахунками

Сплата рахунку

Для сплати рахунку перейдіть у платіжний кабінет і натисніть «Рахунки» → «Сплатити», а потім дотримуйтесь цієї офіційної покрокової інструкції від нашого партнера CoinGate.

Криптовалюта

У нашій системі доступні понад 50 криптовалют — повний список розміщений тут. Ми також підтримуємо сплату в TRC-20 і ERC-20. Для сплати рахунку перейдіть у платіжний кабінет і натисніть «Рахунки» → «Сплатити»:

  • Для TRC-20 спочатку виберіть мережу TRON.
  • Для ERC-20 спочатку виберіть мережу Ethereum.

Платежі через біржі та веб-гаманці

Намагайтеся уникати використання бірж і веб-гаманців для проведення криптовалютних платежів у нашій системі. Ці рішення можуть викликати затримки та стягувати додаткові комісії. Ми рекомендуємо використовувати open source криптогаманці, де у вас є повний контроль над сумою і часом проведення транзакцій. Докладніше в цій статті.

Рахунки зі статусом «Expired»

Посилання на сплату неактивне

Якщо ви ще не відправили сплату, для платежу криптовалютою ви завжди можете самостійно згенерувати новий рахунок у платіжному кабінеті, натиснувши «Рахунки» → «Сплатити».

Сплата пройшла, але термін минув

Ви сплатили рахунок криптовалютою, але на сторінці замовлення зазначено, що термін на сплату минув? У цьому випадку вам потрібно надіслати в CoinGate запит на прийняття платежу.

  1. Відкрийте сторінку замовлення і натисніть «Refund request».
  2. Заповніть форму і поставте галочку біля варіанту «Accept if possible, and mark the invoice as "Paid", instead of refunding me».
    1. Якщо це можливо, CoinGate прийме платіж і ваша підписка буде активована.
    2. Якщо такої можливості немає, CoinGate зробить повернення на гаманець, який ви вказали в заповненій вище формі. Тоді рахунок потрібно буде сплатити повторно.Наші новини, корисні статті та поради ви неодмінно знайдете тут


Вам вдалося вирішити проблему?