Clicky

Початок роботи з Multilogin

Оновлено 3 months ago від Igor Vilinchuk

Статті за темою

Ми раді вітати вас у Multilogin! Сподіваємося, що вам сподобається працювати з нами 😎 На цій сторінці ви знайдете загальну інформацію, яка може стати вам у нагоді.

Додаток Multilogin доступний трьома мовами: англійською, російською та китайською. Мову можна змінити в самому застосунку в розділі "Мій акаунт". Встановіть додаток, щоб зареєструвати обліковий запис і почати роботу.

База знань

Ми зібрали посилання на корисні матеріали, які допоможуть вам швидше розпочати роботу:

 • Навчальні відео на нашому YouTube каналі.
 • В документації ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання, корисні інструкції з налаштування додатка і докладну інформацію про всі його функції.
 • Дізнатися більше про тенденції у світі браузерних відбитків можна в нашому блозі.

Білінг

Для переходу на сторінку білінгу, натисніть тут.

Доступні підписки: 1 місяць (за замовчуванням), 6 місяців, 1 рік. Якщо ви хочете змінити період оплати на півроку або рік, напишіть нам у чат або на пошту [email protected].

Доступні способи оплати: кредитна картка, PayPal та CoinGate (криптоплатежі). Платіжний метод можна змінити в особистому кабінеті.

Перелік підтримуваних криптовалют у CoinGate доступний за цим посиланням.

Корисні посилання

Сторінка статусу Multilogin — підпишіться на оновлення та дізнайтеся статус кожного сервісу нашого застосунку.
Регулярне оновлення додатку Multilogin забезпечить безперебійну роботу в браузерних профілях. Подробиці кожного релізу ми публікуємо в Журналі змін та Телеграм каналі.

Як створити браузерний профіль

Кожен профіль має окрему нативну комбінацію браузерних відбитків.

Для створення браузерного профілю, дотримуйтесь наступної інструкції:

 1. У застосунку Multilogin натисніть "Новий" на панелі ліворуч.
 2. Введіть назву браузерного профілю.
 3. Оберіть ОС і тип браузера, які емулюватиме профіль. За необхідності додайте проксі.
 4. Натисніть «Створити профиль».
Докладна інструкція по роботі з браузерними профілями знаходяться в розділі Управління профілями.

🎦Управління кількома акаунтами в Multilogin

Техпідтримка Multilogin

🕐Робочий час

Англомовна підтримка доступна 24/7!
Українською/російською мовами: 9:00-23:00 UTC+3
Китайською мовою: 8:00-22:00 UTC+8
В'єтнамською мовою: доступна частково (на [email protected])

Як з нами зв'язатися: чат (доступний на сайті та у самому застосунку) і пошта [email protected].

Остерігайтеся шахраїв! Ми надаємо підтримку тільки в офіційному чаті та поштою!
Канали Telegram і WeChat використовуються лише для публікації новин і оголошень, а всі платежі проходять виключно через платіжну платформу. Якщо ви зіткнулися з підозрілими каналами, повідомте нас про це.

Ми допомагаємо

 • З усім, що стосується функцій додатка, управління браузерними профілями, роботи в команді та платежів. Також ми можемо проконсультувати користувачів щодо специфічних налаштувань, кукі файлів, стратегій прогріву акаунтів, розповісти про результати наших останніх досліджень - перевірте нашу базу знань або напишіть нам!
 • З оптимізацією налаштувань браузерних профілів (вручну або автоматично). Ви можете запустити вбудований оптимізатор налаштувань, який підлаштує механіку застосунку під роботу з конкретним сайтом. Щоб запустити оптимізацію, перейдіть у розділ Мій Аккаунт→ Налаштування застосунку. Подробиці за посиланням.
 • Ми також допомагаємо з питаннями щодо автоматизації, але такі запити недоступні в чаті. На них відповідають наші інженери через пошту [email protected].
  Підтримується автоматизація з Selenium і Puppeteer. Хочете дізнатися більше? Перегляньте нашу документацію з API!

Ми можемо надати інформацію

 • Щодо написання коду: наша команда готова надати вам документацію щодо запуску автоматизації в застосунку, а також надіслати зразки коду для тестів. Але ми не пишемо самі скрипти для автоматизації.
  Ми рекомендуємо запросити власних розробників в акаунт Multilogin для налаштування автоматизації. Зразки коду ви знайдете за цим посиланням.
 • Щодо вибору проксі провайдера. Але самі ми не надаємо проксі, VPN та інші рішення з маскування IP-адреси. Якщо ви шукаєте якісного провайдера, перегляньте наші рекомендації: партнери Multilogin.
 • Щодо збору кукі файлів. Але ми не надаємо готові акаунти та кукі-файли. Ми рекомендуємо збирати історію відвідувань за допомогою інструменту CookieRobot, який автоматично збирає куки з потрібних сайтів. Що стосується старих акаунтів - ми не рекомендуємо їх використовувати. Наші дослідження показали, що нові акаунти, створені на базі Multilogin з урахуванням усіх рекомендацій, мають більш стабільні відбитки, що робить роботу в них безпечною. Ми детально писали про це в нашому блозі.
Відео на тему


Наші новини, корисні статті та поради ви неодмінно знайдете тут


Вам вдалося вирішити проблему?